Експертний блог

Адвокат Олександр Ягодка про те, як вдалося зменшити розмір застави екс-міністру Леоніду Кожарі

30 листопада відбулося чергове судове засідання у справі Старицького. Києво-Святошинський районний суд Київської області зменшив розмір застави Леоніду Кожарі з 7 млн до 2,7 млн гривень.

Суд взяв до уваги всі доводи адвоката Ягодки О.А., зокрема щодо фінансового становища обвинуваченого Кожари Л.О., яке не дає йому можливості сплатити непомірний розмір застави, визначений судом на попередньому судовому засіданні.

Адвокат Олександр Ягодка акцентував увагу суду щодо погіршення стану здоров’я Кожари Л.О та наполягав на тому, що його підзахисний не має можливості отримувати належну медичну допомогу в умовах перебування в СІЗО, надавши в підтвердження своїх слів відповідну документацію.

Завдяки переконливим доводам сторони захисту та міцній доказовій базі у суді захисники обвинуваченого вже домоглися чергового зменшення розміру застави колишньому голові МЗС. Але сторона захисту має намір надалі боротися за зміну запобіжного заходу шляхом його пом'якшення – з тримання під вартою на домашній арешт.

«Ми не збираємось зупинятися на досягнутому, тому надалі маємо намір звернутися до Апеляційного суду та домагатися звільнення нашого підзахисного під цілодобовий домашній арешт», – відмічає захисник обвинуваченого Ягодка Олександр.